ART / Oil paintings / Oil painting 13062531
nr 1306 2531
Bruno Karlsson
(1927-2020), Sverige
Bruno Karlsson (b. 1927), Sweden. "Rönnsäter". Signed. Oil on canvas, 43x31,
OIL PAINTING, Bruno Karlsson (f. 1927), Sverige. "Rönnsäter". Signerad. Olja på duk, 43x31 cm
SEK 150
Monday February 10 2020
at 20:39:56
6/2 21:31:50
100 kr
10/2 20:34:57
Bruno Karlsson
Read more about Bruno Karlsson